Sevgilinizle Doğru İletişim Kurabiliyormusunuz

 

Processing your request, Please wait....

Sevgilinizle doğru iletişim kuruyor musunuz? Bir ilişkiye başladığınız zaman öncelikle doğru iletişim kurmanız gerekmektedir. İlişki içerisinde doğru ilişki olmadığı zamanlarda bu ilişkinin zaman içerisinde hızla yıpranacağı ve bu yüzden de biteceği bilinmektedir. Sizler de büyük bir hevesle ilişkilere kalmaya başladığınız Adana escort kızınızla en çok doğru ilişkiyi şu şekilde kurabilirsiniz. İlişki içerisinde saygı olmazsa olmazlardan biridir. Her ilişki içerisinde sizler birbirinize saygıyı ihmal etmemeniz gerekmektedir. Unutmayın ki bir ilişki içerisinde saygı olmadığında o ilişki bitmeye mahkumdur. Sizler de bitmesi için bir ilişki yaşamadığınız için mutlaka bu yaşadığınız ilişki içerisinde saygınızı ihmal etmemeniz gerekmektedir.

En önemli faktör güven

İlişki içerisinde olmazsa olmazlarda bir diğeri de güven olmaktadır. Sizler ilişkiye başladığınız an itibari ile güven duygunuz yerinde mi? Birlikte olduğunuz ilişki yaşadığınız partnerinize güveniyor ve partnerinizde sizlere güveniyorsa yaşadığınız ilişki iyi ve güzel olarak devam edebilir ama güven olmadığında ilişkinin zaman içerisinde bitmesine kesin gözüyle bakılmalıdır. Onun gibi bir insana sahip olduğunuz için ve birlikteliğinizde sizi çok mutlu etmesinden dolayı minnet duyduğunuzu belli ediyor musunuz? Eğer ilişki içerisinde minnetinizi ifade etmez ve teşekkür kelimesini kullanmazsanız karşı taraf artık sizin için bir şey yapmayacaktır. Ona karşı her zaman dürüst ve açık olmanız gerekmektedir. İlişkinizin olduğu insan her zaman sizlerden ilk olarak dürüstlük bekleyecektir. Birlikteliğiniz sırasında açık olmadığınız ve dürüst olmadığınız zaman o ilişkiden bir şey beklemeyin

Yaz aylarının tadını çıkartın

Özellikle yaz aylarında izin aldığınız zaman evinizde mi geçirmeyi tercih ediyorsunuz? Eğer böyleyse bir durun ve düşünün sizlerin yaşadığınız ilişkiyi biraz olsun ayakta tutmanız gerekmektedir. Sizler de bir tatil köyünde hemen rezerve ederek hoş bir tatil geçirebilirsiniz. Tabi ki bu gittiğiniz tatilin zehir olmasına neden olacak davranışlarda bulunmamanız gerekmektedir. “sen kime bakıyorsun” ne siz ne partneriniz bu cümleyi kullanarak tatilinizin kötü geçmesine asla neden olmamalısınız. Eğer tatile gidemiyorsanız iki günlük bile olsa bir hafta sonu kaçamağı yapmalısınız. Partnerinize doğum günü hediyesi alacağınız zaman gidip hazır bir şeyler almak yerine el emeği göz nuru olarak hazırlayacak olduğunuz hediye her zaman için daha çok mutlu edeceği gibi ilişkinizin de olumlu yönde besleyeceğini de bilmelisiniz.

Listing ID: 56557bceb3eb16a2

24 Ağustos 2016 3:39 AM

This ad has expired

Comments