Seks Hakkındaki Efsanevi Bilgiler

 

Processing your request, Please wait....

Cinselliğin ayıp ve konuşulmasının yasak olduğu özellikle ülkemizde insanların bazı efsanelere inanırlar. Ama bu bilgiler ne yazık ki gerçekle hiçbir alakasının olmadığından, sizlere insanlar arasında en çok duyulan ama aslında gerçekle bir alakasının olmadığı bu bilgileri araştırdık ve yazacağız. İşte seks hakkında sizlerin de tamamen yanlış bildikleriniz. Erkeklerin partnerleri ile yaşadıkları vajinal seks sırasında, birlikte olduğu bayandan daha önce orgazm olduğu zaman, bilmesi gerekiyor ki kadının orgazm olması için illa bir penatrasyon yaşamasına gerek olmaz. Çünkü sadece kadınların vücudunda bulunan ve sadece kadınların zevk alacağı tek organ olan klitoris orgazm yaşatabilirsiniz. Bu sayede yaptığınız seks sırasında partnerinizde orgazm olmuş olabilir.

Seks Hakkındaki İnanılmaz Bilgiler

Bir erkeğin seks her zaman hazır olsa da kadınların sekse onlar kadar hazır olmadığından, eğer sizler ön sevişme yaparken, bunu çok uzatıp partnerinizin daha iyi kendisini sekse hazırlayacak olduğunu düşünüyorsanız çok yanılıyorsunuz. Çünkü çok uzatılan ya da az yapılan ön sevişme bayanların hoşuna gitmeyecek ve bu durumda seksten soğumasına neden olacaktır.

Kızlık Zarı

Kızlık zarı elastik olmaktadır. Bazı kadınlarda vajinanın ön tarafında bulunuyorken bazı kadınlarda arka tarafta bulunur. İlk ilişkiye girdiğiniz zaman eğer kızlık zarının yırtılmadığından dolayı kan gelmiyorsa, bu kızlık zarının olmadığı anlamına gelmez. Ayrıca kızlık zarı üzerinde bulunan yüzlerce damara uygulanan baskı yüzünden kanama olur ve 5 gr kadar olan bu kanama kızlık zarının yırtılması sonucunda olur. 

kadin-resimleri

Listing ID: 435581f11b5ccc9e

6 Kasım 2016 1:25 PM

This ad has expired

Comments