Kaliteli Partner Petek

 

Processing your request, Please wait....

Kaliteli partner Kardelen siz Adanalı beyler ile birlikte. Yepyeni eskort kızınız kardelen sizlere mükemmeliyeti tattıracak bir partner olarak görüşmelerini bir kalite çerçevesinde gerçekleştirmekte. Merhaba Adanalı seksi ve elit beyleri ben Kardelen siz elit beylerin aradığı zevki tattıracak bir partner olarak burada bulunmaktayım. Ben 26 yaşında 1.70 boyunda 65 kilogram ağırlığında  Kumral tenli bir hatunum. Görüşmelerimi otellerde gerçekleştirdiğimi bilmenizi isterim. Daha detaylı bilgi için arayabilirsiniz.

Sadece otellerde görüşmekteyim. 

Ayrılığın Kimyası

İlişkinizin artık can çekiştiği ve sizi gün be gün mutsuz ettiği ana geldiyseniz ve ayrılık artık kaçınılmaz bir hal aldıysa noktayı koymanın zamanı gelmiş demektir. Mutsuz bir ilişki her gün hem psikolojinizi hem de bedeninizi yoran ve iki tarafı da gün geçtikçe tüketen bir işkence halini alabilir. Bu durumda önemli olan medeni iki insan gibi ayrılığın gerekerini yapmaktır. Kavga etmek kaçınılmaz olabilir ama geçirilen güzel günlerin hatırına kalp kırmaktan uzak durun. Her durumda tekrar yüzyüze bakmanız gerekebilir, öyle olmasa bile yıllar sonra sizi düşman gibi değil eski iyi bir dost gibi hatırlayacak birini bırakırsınız geride.

Konuşmaktan korkmayın, noktayı koymak isteyen taraf olmak bütün günahı vebali üstüne almak demek olabilir. Hatta belkide sadece sorunluluktan kaçmak için kaçınılmaz sonu erteliyor olabilirsiniz. Bu sadece mutsuz geçen günlerinizin sayısını artıracaktır. Sevgilinizi karşınıza alıp içinizden geçen herşeyi ona açık açık anlatmak en doğrusu olacaktır. Önceleri büyük reaksiyonlar gösterse bile daha sonra sizi anlayıp hak verecektir. Ortak edindiğiniz her ne varsa eşit paylaşmaktan korkmayın. Hatıralar ilk önce canınızı yaksa da yıllar içinde hatalarımız tecrübelerimiz olacaktır.

Unutmayın mutsuz giden herşey ömrünüzden geçen kaybedilmiş bir gündür. Yaşadığınız günleri tekrar yaşamayacaksınız. Yeniden başlamak korkutucu gibi görünse de mutsuz giden bir şeyde ısrar etmenin faydası yoktur. Öyle ya da böyle bitmiş bitmiştir. Fişi çekmek bazen hayat kurtarmak demektir.

Listing ID: 36057f42a0b74abc

26 Ekim 2016 11:38 PM

This ad has expired

Comments