Eve Otele Gelen Su

 

Processing your request, Please wait....

Selam Adana’nın yakışıklı ve arzulu beyleri ben yeni seksi kızınız Su siz elit beylerin aklını başından güzellikte bir hatun olarak karşınızdayım. Görüşmelerimi bir kalite çerçevesinde gerçekleştirmekteyim.

  • Yaş: 25
  • Boy: 1.67
  • Hafif balık etli
  •  Görüşme şartları: ev ve otel

Beyin İçin Faydalı Olan Yiyecekler
Son yıllarda üretilen ve escort bayanlarının bile beslenme alışkanlıklarının değişmeleri nedeniyle beyinlerinin eskisi kadar hızlı ve süper çalışmamasından ötürü insanlar tarafından şikayet edilmektedir. Sizlerde mutfağınızda abur cubur diye tabir edilen yiyecekleri artık çıkarmanız gerekmektedir. Özellikle de yapılmakta olan hazır yemeklerden uzak durmalısınız. Mutlaka yapacağınız sizlerin mutfağınızda bir değişikliğe gitmeniz gerekmektedir. Güçlü bir beyne sahip olan insanlar beynini daha kolay ve hızlı kullanacaktır. Bu nedenle insanların hayatları daha kaliteli olacaktır.
Yemeklerinizi Çok Pişirmeyin
Öncelikle sizlerde mutfağınızdan her zaman için kızartmayı çıkarmanız gerekmektedir. Kızartma sadece beyne ve kalbe değil bir çok organa zarar verecektir. Ayrıca içerisinde bulunan yiyeceklerde olan besin kaynaklarının yok olması nedeniyle de sorun olacaktır. Aynı şekilde haşlama tarzında yapacağınız zaman çok pişirilecek olan yiyeceklerin içerisinde bulunan besin kaynaklarının azalmasına neden olacaktır.
B Vitamini Bol Yiyecekler Tüketmelisiniz.
Günümüzde her şeyin değişmesi ve de hormon olmasından insanların beslenmesi yerinde değildir. Bu nedenle de mutlaka sizlerin B vitamini bakımından bol olan yiyecekler tüketmelisiniz. Özellikle balıklarda bol miktarda görülmektedir. Balık fırında pişirilerek yenilmesi insanların her zaman beyin sağlığını korumaktadır. Ayrıca bilmelisiniz ki sizlerin tahıllarda da fazla olmaktadır. Eğer güçlü bir beyne sahip olmak isterseniz onu güçlendirecek yiyeceklere ağırlık vermeniz gerekmektedir. Ayrıca meyve olarak da C vitamin deposu olan meyvelere ağırlık vermeniz gerekmektedir.

Listing ID: 700586ce6ff13f8c

4 Ocak 2017 2:18 PM

This ad has expired

Comments