En Çıtır Kızınız Dilara

 

Processing your request, Please wait....

En çıtır kızınız Dilara siz Adanalı beyler ile birlikte sizlere seksi yaşatacak ve sizlerin aklını başından alacak güzellikte bir partner olarak burada bulunmak durumundayım. Seks yapmasını seven ve seks sırasında sizlere mükemmeliyeti tattıracak bir hatun olarak sabırsızlıkla aramanızı beklemekteyim. Kendi fiziksel özelliklerimden ve görüşme şartlarımdan bahsetmek istiyorum.

  • Yaş: 20
  • Boy: 1.70
  • Kilo: 70
  • Görüşme yeri: Kendi yeri
  • Kondom şart
  • Esmer
  • Balık etli

Kırık Kalpler Klübü

Klabiniz kırık terkedildiniz ya da aldatıldınız ve tıpkı sizin gibi birisi ile tanıştınız birlikte dertleşiyor ve iyi vakit geçiriyorsunuz. Harika bir arkadaşlık olabilir aranızda, peki ya aşk.. Öncelikle aşk için yanlış zaman. Hem sizin hem karşınızdaki kişinin kalbinde aklında hala unutamadığı geride bırakamadığı birisi varken yeni bir şeye başlamak çürük temeller üzerine  bina inşa etmeye benzer. En ufak bir rüzgarda sallanmaya hatta yıkılmaya mahkumdur. Hele de eski sevgili hala kalpte bir yerde gizlenmiş duruyorsa her tartışmada yerinden çıkıp kendini hatırlatır.

Benzer yaraları olan insanlar birbirlerini iyi tanır ve tam da bu sebepten birbirlerini nerden yaralayacaklarını iyi bilirler. Kalbinizi ve aklınızı tamamen yeni bir ilişkiye hazırlamadan ya da karşınızdaki insanın tamamen sizi düşünüyor olduğundan emin olmadan hiç kalkışmayın bu işlere derim. Aksi halde yeni kabuk bağlamış yaranızın kabuğunu kaldırmış olursunuz ve ortada bir değil iki yaralı olur.

Can yeleği gibi birine sarılmak ilk anda canınızın daha az yanmasına sebep olabilir anlattıkça hafifler ve sizi anlayan biri ile olmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. Bu güzel bir duygudur ve yaralı kalbiniz bunun aşk olduğu düşünebilir. Kalbinizi gerçekten dinlediğinizde bunun aşk değil sadece arkadaşlık olduğunu göreceksiniz. Hatta belki gerçekten aşksa bile kendinize biraz zaman tanıyın önce geçmişin izlerini silin tamamen . Yepyeni bir insanla yepyeni bir temel atın ve yeni bir bina oluşturun. Emin olun çok daha sağlam olacaktır.

Listing ID: 61657ee6a2e7580d

30 Eylül 2016 4:41 PM

This ad has expired

Comments